|
Gjeni një agjent lokal të KW Agjenti juaj
Kate Baker
Keller Williams Greater Columbus Realty
Columbus, OH
English
Licenca nr: SAL.2017002037 - OH / REALTOR® në The Sullivan Group
Çdo zyrë Keller Williams® është në pronësi dhe operim të pavarur

Rreth Kate

A resident of Granville Ohio, Kate is a born and raised Columbus resident who has a passion for all things Central Ohio! Kate's passion is helping others in her community and the Greater Columbus Metropolitan area achieve their dream of homeownership.

With a strong Customer Service background, Kate applies her hard work ethic and attention to detail to provide a high level of customer service and care to her clients.

When Kate isn't selling real estate you can find her spending quality time with her family and attending her children's extra-curricular events.

Detajet e Kate
GJUHËT English
MARKET CENTER Keller Williams Greater Columbus Realty
cktuaaamp7kv31ueismg.png
Keller Williams Greater Columbus Realty
1 Easton Oval, Suite 100 Columbus, OH 43219
Zyrë

Kate Baker
REALTOR® SAL.2017002037
Celular
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.